Україна, м.Харків, вул. Велика Панасівська, 101
+38 (096) 458-68-87
sale@spc-etm.com

Статичні вагонні ваги ЄТМ ВВТ - С2 (C3)

продам ваги платформні

Компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" робить ваги вагонні тензометрування нового покоління торгової марки Пульсар-ЄТМ ВВТ-С для зважування залізничних вагонів в статичному стані. За бажанням Замовника ваги комплектуються грузоприймальними платформами в кількості від двох до чотирьох одиниць, що забезпечує можливість зважування четирьох/шести/восьмиосьовых вагонів.
Окрім маси вагону, визначається подовжнє (у тоннах) і поперечне (у міліметрах) зміщення центру тяжіння вагону. Ваги ЄТМ ВВТ-С комплектуються тензодатчиками фірми "Flintec" (Німеччина). Ваги забезпечують можливість комп'ютерного обліку результатів зважування. Програмне забезпечення вагів інтегрується з ПО Замовника (1С Бухгалтерія), а також в систему планування ресурсів SAP. Можливі способи установлення : бесфундаментный, збірний залізобетон, монолітний фундамент.
Найбільша межа зважування вагів 150 тонни, ціна перевірочного ділення 50 кг

Додаткові опції:
- вибухобезпечне виконання;
– функція дозування;
- система відеоспостереження з розпізнаванням номерів вагонів;
- дублюючий індикатор для відображення поточної ваги вагону.

Технічні характеристики

Показник Значення
Клас точності середній
Найбільша межа зважування, тонни 150
Найменша межа зважування, тонни 2
Дискретність відліку (dd) І ціна повірочної поділки (є), Кг
в діапазоні навантажень від 2 т до 25 т включно
понад 25 тонн до 100 тонн включно
понад 100 т
50
50
50
Температурний діапазон роботи, °С:
Грузоприймальна платформа от — 30°С до + 45°С
Вагопроцесор от + 10°С до + 45°С
Ступінь захисту від пилу та вологи по ГОСТ14254-96:
Грузоприймальна платформа IP55
Вагопроцесор IP40
Напруга живлення:
- від мережі змінного струму, В; частота, Гц
— від джерела постійного струму, В.
220 (+ 22; - 33); 50 ± 1
12÷28
Споживана потужність, не більше, В • А 20
Середній термін служби, років 10
Габаритні розміри однієї платформи, м 6,16 × 2,2 ×0,46

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ безфундаментного способу установлення вагів :

1. Ваги встановлюються на стандартні з/б шпали у будь-яку пору року.
2. При необхідності перенесення вагів в інше місце не потрібно капітальних витрат.
3. Монтаж вагів виконується за 2-3 робочих зміни.
4. Опори датчиків, що самоорієнтуються, забезпечують стабільність свідчень вагів та високу точність вимірів.
5. Юстирування вагів виконується в кілограмовому режимі (d =1 кг). Калібрування вагів може бути виконане Замовником самостійно за наявності вагоповірочних засобів і у присутності Госповерітеля.
6. Електроніка вагів дозволяє проводити самодіагностику з висновком інформації про несправності на дисплей вагового терміналу. Ваги забезпечують можливість комп'ютерного обліку результатів зважування, а також виведення інформації на дисплей комп'ютера і/або на принтер.

Автоматизація ВАГОННИХ ВАГІВ

Система автоматизації вагонних вагів призначена для ідентифікації зважуваного транспортного засобу, з метою зменшення тимчасових витрат на оформлення вантажу, усунення помилок, пов'язаних з впливом людського чинника, а також для повного виключення людини з процесу зважування.

Автоматизація вагового господарства за допомогою впровадження систем розпізнавання номерів вагонів - рішення, що дозволяє вивести виробництво на новий рівень. Розпізнавання номерів вагонів дозволяє проводити додатковий контроль за діяльністю пунктів вагового контролю. Програмний продукт якісно розпізнає вагонні номери, проводить автоматичну реєстрацію, облік і контроль переміщення рухомого складу залізничного транспорту. Ця система може застосовуватися як самостійно, так і вбудовуватися в уже наявну інформаційну систему підприємства або ж, не будучи її частиною, забезпечувати з нею ефективну взаємодію.

Також в систему автоматизації входить інтеграція з системою планування ресурсів SAP.

СЕРВІС ВАГІВ

Компания ООО «НПЦ ЕТМ» предлагает услуги профессионального сервисного обслуживания весов различных типов и назначения, в том числе: автомобильных, вагонных, бункерных, для взвешивания жидких и сыпучих грузов, платформенных, для животных.Компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" пропонує послуги професійного сервісного обслуговування вагів різних типів та призначення, у тому числі: автомобільних, вагофнних, бункерних, для зважування рідких та сипких вантажів, платформених, для тварин.
Наші фахівці виконають всі необхідні види робіт для перевірки і ремонту устаткування, а також забезпечать
рішення інших завдань, пов'язаних з його належним обслуговуванням. Крім того, компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" пропонує організацію перевірки вагів, що включає виклик повірителя, надання повірених еталонних гирь і подання вагоповірочного вагону.

Зворотний дзвінок