Україна, м.Харків, вул. Велика Панасівська, 101
+38 (096) 458-68-87
sale@spc-etm.com

Ваги вагонні динамічні ЄТМ ВВТ – Д (до 10 км/г)

Ваги вагонні динамічні

Компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" робить сертифіковані динамічні безфундаментні вагонні ваги торгової марки Пульсар - ЄТМ ВВТ - Д.
ЄТМ ВВТ - Д - безфундаментні ваги повізкового зважування вагонів і складів в русі на нерозрізних рейках призначені для використання на головних шляхах залізниць. ЄТМ ВВТ - Д не вимагають виконання будівельних робіт. Відсутність фундаменту дозволяє виконати монтаж вагів за 4-5 годин. Грузоприймальним пристроєм є сама рейка з датчиками деформації рейки з підрейковою балкою і 12 S- образними датчиками.
Найбільша межа зважування вагону 200 тонни, дискретність відліку 50 кг Швидкість руху при зважуванні до 10 км/год.
Погрішність зважування ± 1%. Швидкість руху без зважування не обмежується. Інформація з грузоприймального облаштування вагів передається по кабелю на ваговий термінал на відстань до 2,5 км. Після проходження складу ваговий термінал виводить на принтер протокол зважування, що містить : масу складу, порядковий номер вагону в складі і його масу, кількість осей, швидкість вагону при зважуванні, зміщення центру тяжіння вагону і інформацію про наявність дефектів на поверхні катання колес.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ:

1. Динамічне повізкове зважування вагонів в діапазоні швидкостей до 10 км/год
2. Визначення подовжнього і поперечного зміщення центру тяжіння вагону.
3. Використовуються на головних і приймально-відправочних шляхах залізниць.
4. При установленні вагів не потрібно виготовлення фундаменту.
5. При необхідності перенесення вагів в інше місце - не потрібно капітальних витрат.
6. Ваги монтуються в дорогу за 3 — 4 години.
7. Ваговий термінал дозволяє автоматизувати процедуру зважування, запам'ятовує результати зважування до 1000 складів, що пройшли через ваги.
8. Можливість зв'язку з ваговим терміналом через GSM- модем:
- Віддалений оперативний контроль за станом вантажопотоку через ваги;
-Віддалений доступ з метою необхідної діагностики, вжиття заходів для відновлення працездатності вагів.
9. Калібрування вагів може бути виконане Замовником самостійно за наявності вагоповірочних засобів і у присутності Госповірителя.
10. Програмні модулі, що поставляються з вагами ЄТМ ВВТ, - Д, інтегрується з ПО Замовника (1С Бухгалтерія), а також в систему планування ресурсів SAP
11. Самодіагностика електроніки вагів з висновком інформації про несправності на дисплей вагового терміналу.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВАГІВ

Показник Значення
Найбільша межа зважування, тонни 200
Найменша межа зважування, тонни 8
Найбільша межа зважування для осі вагону, тонни 25
Найменша межа зважування для осі вагону, тонни 4
Дискретність відліку (dd) І ціна повірочної поділки (є), Кг 100
Температурний діапазон роботи, °С:
Грузоприймальна платформа від мінус 30 до + 45
Ваговий термінал від + 10 до + 45
Ступінь захисту від пилу та вологи по ДСТУ EN 60529:
Грузоприймальна платформа IP55
Ваговий термінал IP40
Напряжение питания от сети переменного тока, В; чаф10. Програмні модулі, що постачаються з вагою ЄТМ ВВТ-25ДР1Т, інтегрується з ПО Замовника (1С Бухгалтерія), а також в систему планування ресурсів SAPстота, Гц 220 (+ 22; - 33); 50 ± 1
Споживана потужність, не більше, В • А 30
Середній термін служби, років 10
Габаритні розміри грузоприймальної балки, мм 6200 × 400 × 300

Автоматизація ВАГОННИХ ВАГІВ

Система автоматизації вагонних вагів призначена для ідентифікації зважуваного транспортного засобу, з метою зменшення тимчасових витрат на оформлення вантажу, усунення помилок, пов'язаних з впливом людського чинника, а також для повного виключення людини з процесу зважування.

Автоматизація вагового господарства за допомогою впровадження систем розпізнавання номерів вагонів - рішення що дозволяє вивести виробництво на новий рівень. Розпізнавання номерів вагонів - дозволяє проводити додатковий контроль за діяльністю пунктів вагового контролю. Програмний продукт якісно розпізнає вагонні номери, проводить автоматичну реєстрацію, облік і контроль переміщення рухомого складу залізничного транспорту. Ця система може застосовуватися як самостійно, так і вбудовуватися у вже наявну інформаційну систему підприємства або ж, не будучи її частиною, забезпечувати з нею ефективну взаємодію.

Також в систему автоматизації входить інтеграція з системою планування ресурсів SAP.

СЕРВІС ВАГІВ

Компания ООО «НПЦ ЕТМ» предлагает услуги профессионального сервисного обслуживания весов различных типов и назначения, в том числе: автомобильных, вагонных, бункерных, для взвешивания жидких и сыпучих грузов, платформенных, для животных.Компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" пропонує послуги професійного сервісного обслуговування вагів різних типів та призначення, у тому числі: автомобільних, вагофнних, бункерних, для зважування рідких та сипких вантажів, платформених, для тварин.

Наші фахівці виконають усі необхідні види робіт для перевірки і ремонту устаткування, а також забезпечать рішення інших завдань, пов'язаних з його належним обслуговуванням. Крім того, компанія ТОВ "НПЦ ЄТМ" пропонує організацію перевірки вагів, що включає виклик повірителя, надання повірених еталонних гирь і подання вагоповірочного вагону.

Зворотний дзвінок